Kirjeldus:

Saareääre ridaelamus on olemas kaasaegne mugavus, eramaja turvalisus, tänapäeva ökonoomsus ning seda kõike parima hinnaga. Müüdav ridaelamu on kõige lõunapoolsem, parima vaatega ning sõiduteest kõige kaugemal. Mõne nädalaga on broneeritud pea pooled boksid.

Ridaelamul on B-energiaklass ning ehitatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest raudbetoonelementidest.

Müüdav ridaelamu boks on avar, valgusküllane ja väga hea planeeringuga. Lisaks on hea vaatega avar rõdu ja terrass, ruumikas panipaik, kaks parkimiskohta ja suur privaatne tagaaed.

Hoone on rajatud raudbetoonist vundamendile. Välisseinteks on valitud kolmekihilised raudbetoonpaneelid. Vahelaed on raudbetoonõõnespaneelidest. Bokside vahelised seinad on raudbetoonpaneelidest.

Siseuksed on siledad, melamiinkattega.

Ridaelamus on küttesüsteemiks maaküte, ruumide kaupa on aga reguleeritav vesipõrandküte.

Standardpaketi järgi on ridaelamu seinad heledates toonides. Põrandakatteks on kolmelipiline tamme laudparkett. Sanitaarruumides ja esikus on põrandakatteks keraamiline plaat. Paigaldatakse kõik pistikupesad, lülitid ja põrandakütte regulaatorid. Pesuruumidesse ja esikusse paigaldatakse süvistatud valgustid.

Akendeks on kolmekordsed klaaspaketiga kald- pöördavatavad sooja- ja mürapidavad PVC aknad.

Sanitaartehnika puhul on kasutatud Hansgrohe ja Grohe valikut. Boksis on veeotsikud ja äravoolukomplektid pesumasina ja nõudepesumasina ühendamiseks. Sanitaarkeraamika on valge, sanitaartehnika viimistlus kroom.

Mõne minuti kaugusel asub Lõunakeskus ning kesklinnaga kiire ja stabiilse ühenduse tagab ühistransport.

Ümbruses asfalteeritud teed ja kaunis loodus.

Toad:
3
Pindala:
82,1m²
Asukoht:
Saareääre 4, Räni, Ülenurme vald, Tartumaa
Hind:
116 900€
Korrus/Korrused:
2
Ehitusaasta:
2018
Mihkel Seedre
Kinnisvaramaakler
Telefon: 56233540
E-post: mihkel@borgkv.ee

Kuva kõik selle maakleri kuulutused