Kirjeldus:

PEAMAJA
Maja on ehitatud 1995 aastal. Kelder valatud betoonist, esimene korrus plokkidest ning teine korrus puidust. Soojustusest on majal seespool 2 kihti viltplaati ja küprok. Ülemisel korrusel vill. Majal on plekk-katus, mis on vahetatud ca 5 aastat tagasi.
Majas toimub tegevus 4 korrusel. keldris on katlamaja, mis on puukütte baasil. Samuti garaaz.
Veidi kõrgemal on saun, majapidamisruum ning 1 tuba. Esimesel korrusel köök, wc, dušširuum ning avar saal. Järgmisel vahekorrusel 4 numbrituba, mis on kõik 2 kohalised. Teisel korrusel on magamiskohad ja olengu ruum keskmisele seltskonnale.

KÕRVALHOONE
Pindala on 214,9 m2. Kõrvalhoones on peosaal, 3 WC-d, 2 kööki ning 1 tuba. Hoone teises otsas on puidutöökoda, mis müüakse ilma sisustuseta, seega on seda võimalik ka oma äranägemise järgi ümber ehitada. Kõrvalhoone on ehitatud aastal 1995.

SAUN
Saunamaja on natuke eemal, tiigi kaldal. Ehitatud on see aastal 2003 ning pinda on seal 64,3 m2. Esimesel korrusel asuvad saun, peoruum ning wc. Teisel korrusel 2 magamistuba (8 voodikohta).

KÄMPINGUD
1 kämpingutest on 8 kohaline ning asub saunamaja kõrval. 4 kämpingut on 4-kohalised ning asuvad natuke eemal. Kõik kämpingud on ehitatud aastal 2000.

Kinnistul asuvad ka lõkkekoht, batuut ja võrkpalliplats.

Kinnistul asuvad 2 kaevu, mis on omavahel ühenduses, seega veest puudust ei ole. Kui maja juures olev kaev peaks saama tühjaks, saab teisest, sauna juurest olevast kaevust juhtida vee maja juurde.
Elektrivõimsust on kasutusel 64A, kuid tehnilised tingimused on olemas, et võtta kasutusse 150A.

Turismitalu asub Rõuge aleviku läheduses. Alevikus asuvad vaatamisväärsustena Rõuge 7 järve, Ööbikuorg, Eesti Ema monument ning palju muud. Samas ka igapäevaeluks vajalikud kool, lasteaed, spordihoone, staadion, kauplused, perearstikeskus jpm.

Pindala:
290,3
Asukoht:
Võrumaa Rõuge vald Möldri küla Väike-Möldri
Hind:
230000
Korrus/Korrused:
2
Ehitusaasta:
1995
Energiamärgis:
Puudub
Nele Sõmer
Kutseline kinnisvaramaakler
Telefon: 53402978
E-post: nele@borgkv.ee

Kuva kõik selle maakleri kuulutused