Kirjeldus:

Müügile on saabunud Tartust kõigest 1 kilomeetri kaugusel asuv ökonoomne, valgusküllane ja ilus paarismaja osa. Maja on ehitatud aastal 2014 ning siseviimistluse puhul on kasutatud vaid kvaliteetseid ja eritellimusel valmistatud detaile.

Maja on nelja toaline, väga hea planeeringuga ning läbi kahe korruse. Hoone on rajatud väikeplokist vundamendile ja esimese korruse põrand on raudbetoonist. Välisseinad ja puidust vahelaed on tehtud puitkarkassil vastavalt projektile. Katusekonstruktsioon on puitfermidest ja katusekatteks on profiilplekk. Välisseinad on viimistletud horisontaalse välisvoodrilauaga. Maja kütteallikaks on Junkersi gaasikatel, millest saadake soe tarbevesi. Päikesepaisteliste ilmade puhul toodavad energiat ka maja katusel olevad päikesepaneelid. Majas on soojustagastusega ventilatsioon. Maja seinad on soojustatud ~300mm puiste kivivillaga. Majal on tugev puidust välisuks ja akendeks on kolme kordsed pakettklaasidega aknad plastikraamidel. Põrandakatteks on esimesel korrusel naturaalne kolmelipiline tammeparkett, teisel korrusel laminaat saare parkett. Majaosale kuulub kaks parkimiskohta ja osa kinnistust.

Planeering:
Esimesel korrusel on esik, pesuruum, majapidamisruum, saun koos WC/duširuumiga, avatud köök, elutuba, panipaik ning avar terrass (17 m2) vaatega maja taha.
Esikul ja pesuruumil on plaaditud ja soojendusega põrand. Pesuruumi seintele on paigaldatud eritellimusel valmistatud disainplaadid.

Teisel korrusel on kolm magamistuba, pesuruum ja rõdu.

Kuna tegemist B-energiaklassi majaga, siis ülalpidamiskulud on minimaalsed. Talvel kulub gaasiküttele ligikaudu 40€.

Lõunakeskus asub 2,8km kaugusel, Ringtee Selver ligikaudu 2km kaugusel. Lähim bussipeatus asub ligikaudu 500m kaugusel. Maja vahetusläheduses on sportimiseks hästi hooldatud ja siledad kergliiklusteed.

Toad:
4
Pindala:
120m²
Asukoht:
Tooma 3, Soinaste, Ülenurme vald, Tartumaa
Hind:
148 900€
Korrus/Korrused:
2
Ehitusaasta:
2014
Seisukord:
Heas korras
Mihkel Seedre
Kinnisvaramaakler
Telefon: 56233540
E-post: mihkel@borgkv.ee

Kuva kõik selle maakleri kuulutused