Kabli, Häädemeeste vald Pärnumaa

, Häädemeeste vald
Galerii

Kirjeldus

Müüa Kabli külas mere ääres puhkekompleks, liivarand kõigest mõnesaja meetri kaugusel!
Kinnistule jääb mitmeid erinevaid hooneid, sealhulgas kämpingud, uus saunamaja, mille siseviimistluse saad ise oma äranägemise järgi lõpetada, peahoone, väike saunamaja, abihoone ja välikäimla.

*Peahoone ehk elamu on 1-korruseline, ehitisealune pind 132 m2, suletud netopind 112 m2. Elamus asub 7 tuba, esik, köök ja abiruum. Hoone vajab san.remonti. Küttekolleteks on hoones ahi, kamin ning köögis puupliit. Kogu elektrijuhtmestik on uus, k.a. kilbi sisu. Elektrivõimsus 25A, 3 FAASi.

*Abihoone esimesel korrusel asub puhketuba ja avar terrass katusealusega. Teisel korrusel on merevaatega magamistuba. Ehitisealune pind 52 m2, millest terrassi osa ca 16 m2.

*Uueväärseid kämpinguid on kokku 3, millest üks on veidi suurem teistest. Kaks kämpingut on varustatud naridega, ühes puudub sisustus.

*Ehitusjärgus uus saunamaja avara terrassi ning kümblustünniga on väljast valmis, siseviimistluse saad oma soovi järgi teha. Ehitisealune pind kokku 43,4 m2. Saunas asub esik, puhkeruum, pesuruum wc-ga ning leiliruum. Planeeritud on trepp teisele korrusele, kuhu saab teha magamisruumi. Põrandad on valatud ning kommunikatsioonid ära veetud (vesi, kanalisatsioon, elekter).

Kõigest mõnesaja meetri kaugusele jääb pagaripood, liivarand ning bussipeatus.

178900€
715.60€
/m²
Tube
12
Üldpind (m²)
250.00
Korrus/Korruseid
/1
Ehitusaasta
1932
Seisukord
Vajab san. remonti
Katastrinumber
21303:002:0328
Tunned huvi?
Võta meiega ühendust või astu sisse meie büroosse.