Kadaka Kaloga, Rõuge vald Võrumaa

Kadaka , Rõuge vald
Galerii

Kirjeldus

Müüa hoonestatud kinnistu Võru-Haanja maantee ääres, kus on esindatud kogu Eestimaa imeline loodus. Erinevad pinnavormid, järv, tiik, soo, põlispuud.
Kinnistule on tehtud mahukas haljastus oma teerajaga, mis viib järveni.
Käsitööna valminud maja on kui rätsepaülikond, mis on valmistatud oma ala meistrite poolt. Maja on unikaalne ning valmistatud taastuvatest materjalidest, mis tagatakse läbi säästliku tootmise ning ei koorma keskkonda. Majas on tervisele kasulik sisekliima ning loomulik õhuniiskus, mis saavutatakse läbi naturaalsete materjalide valiku ning läbi jätkusuutliku mõtteviisi. Kõik palgid on tahutud käsitsi, uksed ja aknad on valminud samuti käsitööna. Kõik krohvid ja värvid on looduslikud ning pärinevad Safranist. Saun ning pesuruumid on viimistletud Tadelaktiga. Saun on tellitud eraldi saunameistritelt. Saun ja pesuruumid on põrandaküttega. Alumine korrus on krohvitud vitsakrohvi tehnikaga ja seal on suured, maast laeni järvevaatega aknad.
Majale lisab iseloomu käsitsi valmistatud pottahi ning treppide, narivoodi ja köögi valmistamiseks on kasutatud üle 150 aastast puitlaudu. Köögi tööpind ning kraanikausid on eritööna valatud betoonist.
Kinnistul asuvad eritööna valminud laste mänguväljak, valgustid, puitaed, lisaks sügav tiik (jääb aiast välja ja on seega laste suhtes turvaline). Maja ümbrus on kaetud loodusliku kiviga.
Kõik palgid on käsitsi tahutud ning maja jaoks ühe kaupa eelnevalt välja valitud. Pistikud ja lülitid on portselanist.
Majas asub kaamerasüsteem. Kiire internet ning valvesüsteemid. Värav on puldist avatav.
Tiigi äärde on planeeritud Iglusaun. Valgustus ja teerada on ettevalmistatud.
Elektrivõimsus 25A.
Majas asuv kunst, nõud ja antiikmööbel ei ole hinna sees.
5 minutilise autosõidu kaugusel asuvad Haanja suusarajad (1, 2, 3 ja 5 km) ning suusastaadion. Suusastaadioni kõrval asub 30 kohaline laskesuusa tiir. Haanja terviseradadel saab suusatada, joosta, rullitada uiskude ja suuskadega, kõndida ning matkata. Discgolfi huvilistele/harrastajatele on suvehooajal Haanja terviseradadel avatud 18 korviga discgolfipark. Lisaks asub Haanjas suurepärane Suure Muna kohvik, kus saab nautida imelisi roogasid, kinoõhtuid ning palju muud.
15 minutilise sõiduga võimalik jõuda Kütioru mäesuusanõlvadle või Rõugesse golfi või jäähokit mängima.
Maja sobib ideaalseks koduks perele, kes hindab looduslähedust ning jätkusuutlikku eluviisi.
Hoonele on väljastatud kasutusluba!

299000€
2847.62€
/m²
Tube
3
Üldpind (m²)
105.00
Korrus/Korruseid
/3
Ehitusaasta
2020
Seisukord
Heas korras
Katastrinumber
18101:001:0128
Tunned huvi?
Võta meiega ühendust või astu sisse meie büroosse.