Kiidjärve, Põlva vald Põlvamaa

, Põlva vald
Galerii

Kirjeldus

Uut peremeest otsib hästi hoitud ja hea auraga maja Kiidjärvel. Kinnistul asub hästi hooldatud elamu, majandushooned ja saunamaja ning tiik. Tiigi ääres asub veel teinegi saun!

Elumaja on 2-korruseline, millest 2. korrus on renoveerimata. Ehitisealune pind on 91 m² (suletud netopind 127.4 m²). Maja ehitati 1900. aastal, remonti on tehtud 2000 aastate alguses. Hoone on rajatud madalvundamendile, katusekattematerjal on eterniit.
Elumajas asub esimesel korrusel suur magamistuba, puhkenurk või kodukontor, avatud köök-elutuba, vannituba ja wc, esik ja panipaik ning eraldatud eeskoda.
Teise korruse väljaehitamise võimalus.
Soojusallikaks on ahi ja pliit. Kööki on paigaldatud ka õhksoojuspump ja vannitos on olemas põrandaküte.
Kinnistu elektrivõimsus on 16A (3 faasi) ning kinnistul on lokaalne kanalisatsioon ja joogivesi tuleb oma kaevust.

Lisaks elumajale asuvad kinnistul veel kuurid asjade hoiustamiseks ning saunamaja. Ehe palksaun on kahekorruseline, kinnise eeskoja ja terrassiga. Esimesel korrusel asub kaminasaal, pesuruum ja leiliruum. Nii kamin kui ahi on puuküttega.
Teisel korrusel on avatud tuba, kuhu saad külalised majutada.
Hoolitsetud tiigi ääres asub veel üks saun, mida saab teisaldada. Naudi tõelist saunaelamust, kus peale leili saad jahutada end tiigis.

Hooneid ümbritseb suur ja avar õu, mis on korralikult hoolitsetud. Õuel asub varjualune, kus on mugav seltskondlikke koosviibimise teha ja grillida, valrjualune on ümbritsetud seintega nii, et varjab ka tuule eest. Kinnistu ala on ümbrusest eraldatud kõrghaljastusega ning privaatne. Tiigi poolsest küljest piirab kinnistut ka mets. Ümbruses on palju rohelust ja õhkab looduslähedusest. Samuti on läheduses mitmed looduskaunid paigad nagu Kiidjärve järv, Kiidjärve matkarada, Valgesoo matkarada, Valgemetsa puhkeküla ja Taevaskoda. Suurepärane rongiühendus Tartu ja Põlva vahel. Raudteejaam kiviviske kaugusel!

Põlva linn asub 10 km kaugusel, Tartu 30 km kaugusel.

Võta ühendust ja vaatame Sinu tulevase kodu üle!

189990€
1491.29€
/m²
Tube
3
Üldpind (m²)
127.4
Korrus/Korruseid
/2
Ehitusaasta
1900
Seisukord
San. remont tehtud
Katastrinumber
87202:001:0672
Tunned huvi?
Võta meiega ühendust või astu sisse meie büroosse.